Yavuz Selim Mh, İstanbul Cd, No: 69 Esenler İstanbul
+0535 732 74 62
tercihpanel@gmail.com

Kurumsal

Sesli Panel SesliPanelci Tercihpanel.com SesliPanel Kaliteli Panelci En İyi Panelci

Sesli sohbet panelcileri ve sesli sohbet sitesi sahipleri bu makaleye hoş geldiniz.
Sizlere bu gün sesli sohbet paneli hakkında konuşulması gereken konulardan bahsetmek istiyorum ve sesli sohbet panelcisi denilince akla gelen firmaların bir kaçından bahsetmek sunulan hizmetlerden yola çıkarak alacağınız sesli chat paneli verimliliğini tartışmak istiyorum.

Bu piyasada bu işten haksız kazanç eden onlarca insan var. Kendilerine sesli chat panelcileri adını takan bu kişilerin asıl yaptıkları şey başkalarının emek verip para sarf ederek yaptığı yazılımları scriptleri kopyalayarak çalarak insanlara sahte hizmet vermektedir.

Sesli sohbet panelleri arasında en yaygın olan panel graphic ve fox panelidir. Bu sohbet panelleri arasında piyasada bulunan hemen hemen bütün panellerin hepsi sahtedir bu sesli chat panelleri Bazı sahtekarlar tarafından kopyalanarak varez olarak adlandırdığımız şekilde insanlara içlerine virüs koyarak dağıtılmaktadır.

Bu işten ekmek yiyen ve yıllarını vermiş gerçekten bu işten anlayan bir
Sesli sohbet panelcisi bir temanın çalıntı olduğunu yada içerisinde shell olup olmadığını anlayabilecek kişilerdir. Sahte temalar site sahiplerine de zarar verir.
Yönetim panelinde bir şeyler çalışmaz, sitenin girişleri kasar, ve sitesinin hack yeme yüzdesi yüksektir.

Sesli chat panelcisi ile iş yapan sesli sohbet sitesi sahipleri ilk olarak güvenilir firmalara başvurmalıdır.
Çalıştığı firmanın demek istemiyorum herkes firma olamaz, çalıştığı kişinin referanslarına bakarak geniş çaplı bir araştırma yapmalılardır.

Sizlere bu piyasada bulunan bir kaç sahtekar firmadan bahsetmek istiyorum bu firmalardan örnek verecek olursak başta sahinpanel gelir.
Çünkü insanların emeklerini kopyalayarak bir yere gelmeye çalışan bu kişiler piyasadan tamimiyle silinmiştir. Kul hakkı en başta gelmelidir.

Bir önceki makalemde paylaştığım gibi müşterinin hakkı her zaman önce gelmelidir bizim misyonumuz budur TercihPanel.com kendisini uzun yıllar süresince kanıtlamış adından da anlaşılacağı şekilde TercihPanel insanlara farklılık sunmak için bu işe girişmiştir.

whatsapp