Yavuz Selim Mh, İstanbul Cd, No: 69 Esenler İstanbul
+0535 732 74 62
tercihpanel@gmail.com

Mobil Chat

Sesli Panel SesliPanelci Tercihpanel.com SesliPanel Kaliteli Panelci En İyi Panelci

Aylar önce SpeakyChat LB Mobil Uygulaması ile bir haber yazmıştık.
O haberi Speakychat yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz bir görüşme sonucu, bize yapılan açıklamalara dayanarak yazmıştık. 20 Mart günü speakychat yetkilisi ile yaptığımız görüşmelerde en fazla bir ay içerisinde SpeakyChat LB Mobil Uygulaması geleceğini söylemişlerdi.

işte o gun geldi cattı ve speakychat mobil uygulamasını cıkarıyor sabırla bekleyin artık cep telefonlarından da sitelere girip sohbet edebilirsiniz.

Bizler çok umutluyuz, artık cep telefonlarımız ile, Tablet bilgisayarlarımız ile, ve diğer cihazlarla Seslichat web sitelerine giriş yapabileceğiz,

Speaky chat mobil uygulamasının, sohbet sevenlere şart  Speakychat programcıları bu durumu gözden gecirerek mobil uygulamasını cıkardı ve artık insanlar activex yuklemeden rahatlıkla mobilden giriş yaparak sohbet edebilirler bizde tercihPanel olarak bu uygulamayı sonua kadar destekliyoruz Hayırlı Olsun

Sesli panel hizmetleri web tasarım

TercihPanel sesli panelci

Mobil uygulaması Bir çok işletim sistemi ve cihazlara uyumlu bir programdır. Bu program, Google Play Store, Android iOS iPhone, App Store, iPad Windows Phone, BlackBerry gibi cihazlarda çalışan bir programdır.

Şu anda speakychat mobil uygulaması Geldi artık  bizler cep telefonlarımız ve diğer cihatzlarımız ile Google Play Store, Android iOS iPhone, App Store, iPad Windows Phone, BlackBerry gibi cihazlar ile Speakychat üzerinden istediğimiz seslichat web sitesine giriş yapıp sohbet edebileceğiz.

işte Speakychat Mobil uygulaması geldi her yerde, otobüste, trende, metroda, bu uygulama sayesinde sohbet edebileceğiz.

whatsapp